| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.14mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070441715 |
| Package Height | 8,00mm |
| Package Length | 442,00mm |
| Package Weight | 410.00g |
| Package Width | 212,00mm |