| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.52mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070080914 |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 441,00mm |
| Package Weight | 1030.00g |
| Package Width | 207,00mm |