| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 77.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLX |
| Thickness | 0.81mm |
| pa_type | MLX |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070438449 |
| Package Height | 9,00mm |
| Package Length | 442,00mm |
| Package Weight | 248.00g |
| Package Width | 207,00mm |