| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 84.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 0.76mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070441760 |
| Package Height | 9,00mm |
| Package Length | 441,00mm |
| Package Weight | 244.00g |
| Package Width | 211,00mm |