| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 89.50mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 0.46mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070043179 |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 442,00mm |
| Package Weight | 222.00g |
| Package Width | 207,00mm |