| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 89.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.30mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070544225 |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 607,00mm |
| Package Weight | 496.00g |
| Package Width | 245,00mm |