| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 92.50mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.14mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070010287 |
| Package Height | 10,00mm |
| Package Length | 607,00mm |
| Package Weight | 426.00g |
| Package Width | 245,00mm |