| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 85.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 0,69mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070112295 |
| Package Height | 9,00mm |
| Package Length | 606,00mm |
| Package Weight | 316.00g |
| Package Width | 245,00mm |