
€1,179.76
| Weight | 0.329 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 82.50mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Compression Height | 33.40mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.60mm |
| Dome Volume | 2.0cc |
| Piston Pin Diameter | 20.00mm |
| Ring Set Included | 8250XX |
| Brand | Wiseco |