
€1,179.76
| Weight | 0.319 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 82.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 32.80mm |
| Compression Ratio - Actual | 7.2:1 |
| Country of Origin | USA |
| Dome Volume | -21.0cc |
| Piston Pin Diameter | 20.00mm |
| Ring Set Included | 8200XX |
| Brand | Wiseco |